Ставай професіоналом в програмуванні zenon! Навчальні курси

Загрузить пробную версию zenon

Новости

zenon

:: Диспетчерское управление на базе SCADA zenon крупнейшим в мире дата-центром в Грузии

Украинско-грузинская инжиниринговая компания GeniSYS, специализирующаяся в сфере электроэнергетики и промышленной автоматизации, реализовала проект диспетчерского управления крупнейшего в мире дата-центра жидкостного охлаждения ДЦ «Глдани», расположенного на северной окраине столицы Грузии, Тбилиси.

Подробнее...

zenon

:: Конвертація проектів SICAM 230 в zenon EE

Починаючи з 2018 року SIEMENS припиняє продаж і підтримку SCADA системи для автоматизації підстанцій SICAM 230. Оскільки SICAM 230 - це програмне забезпечення, ядром якого є SCADA zenon, компанія COPA-DATA пропонує всім бажаючим здійснити безболісний перехід на їх систему. Інженерами COPA-DATA була розроблена спеціальна програма-конвертор, за допомогою якої проекти SICAM 230 можна без особливих складнощів перевести на платформу zenon Energy Edition.

Подробнее...

zenon

:: COPA-DATA - переможець премії Партнер Року Microsoft 2017 в категорії Internet of Things (IoT)

Перемога в категорії “Internet of Things” була присуджена компанії COPA-DATA завдяки впровадженню проекту інтеграції хмарних технологій Microsoft Azure cloud platform в локальних виробничих лініях KHS в на базі SCADA zenon.

Подробнее...

zenon

:: COPA-DATA випустила нову версію свого програмного продукту для побудови систем диспетчеризації - SCADA zenon 7.60

Компанія COPA-DATA випустила нову версію свого програмного продукту для побудови систем диспетчеризаії – SCADA zenon 7.60. До складу системи було включено цілий ряд нових модулів, які знайдуть своє застосування в майбутніх проектах наших клієнтів.

Подробнее...

zenon

:: Реалізовано проект диспетчерського керування ПС 110 кВ на базі zenon Energy Edition

Компанія GeniSYS, заснована українськими та грузинськими інженерами в сфері електроенергетики та промислової автоматизації, завершила впровадження проекту диспетчерського керування ПС 110 кВ "Мухіані" в столиці Грузії Тбілісі.

Подробнее...

Schneider zenon

:: Зв’язок zenon з імітатором ПЛК Unity PRO

Для багатьох інженерів-програмістів, які користуються лінійкою промислових контролерів Schneider-Electric, є досить важливим фактором можливість протестувати створений проект без необхідності підключення до реальних апаратних засобів.

Подробнее...

zenon

:: COPA-DATA Business Academy 2017

Спеціалісти СВ Альтера взяли участь у щорічній зустрічі-тренінгу COPA-DATA Business Academy 2017, яка проходила в столиці Великої Британії – Лондоні.

Подробнее...

zenon

:: Підвищення рівня надійності проектів в SCADA zenon

До систем автоматизованого керування та диспетчеризації в енергетиці, нафто-газовій сфері, металургії ставляться підвищені вимоги по надійності та відмовостійкості. Знайомтеся та дивіться, як це вирішує SCADA zenon.

Подробнее...

zenon

:: SCADA zenon - рішення для машинобудування

Сучасні машини для виробництва та упаковки фармацевтичних товарів, медикаментів, косметики, товарів народного споживання або продукції харчової промисловості вимагають досить складного і точного управління з великим набором параметрів, що настроюються. Без застосування сучасних технологій, таких як SCADA системи, тут не обійтися. Пропонуємо рішення для машинобудування від компанії COPA-DATA.

Подробнее...

zenon

:: Компанія COPA-DATA, виробник SCADA системи zenon - Партнер Року Microsoft 2016

Ця перемога дісталась COPA-DATA за рішення, які вони пропонують своїм клієнтам на базі SCADA zenon в секторі побудови Smart City та за тісну співпрацю в реалізації проекту Microsoft CityNext.

Подробнее...

ISO50001

:: Перспективна кооперація: ABB буде використовувати SCADA zenon

Програмно-технічний комплекс SCADA zenon обрано в якості системи диспетчеризації, яку буде розповсюджувати відома енергетична група ABB. Ключовим фактором при виборі системи, стала наявність готового набору функцій і технологій реалізації розумного виробництва – Smart Factory.

Подробнее...

ISO50001

:: Результаты Всеукраинской студенческой олимпиады по специальности “Компьютеризированные системы управления и автоматика”

С 18 по 21 апреля 2016 года на базе кафедры Автоматизации и компьютерных систем Национального горного университета проходил II этап Всеукраинской студенческой олимпиады по специальности “Компьютеризированные системы управления и автоматика”. Поздравляем всех участников и победителей.

Подробнее...

ISO50001

:: Новая версия SCADA-системы zenon 7.50

В новой версии расширен функционал модуля Message Control, добавлена возможность создания пользовательских стилей в среде разработки проектов, XML експорт и импорт в модуле Batch Control и много других полезных нововведений.

Подробнее...

zenon

:: Запрошуємо прийняти участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності: «КОМП'ЮТЕРИЗОВАНІ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ТА АВТОМАТИКА» з 18 по 21 квітня 2016 р

Олімпіада складатиметься з двох турів: теоретичного та практичного.

Подробнее...

zenon

:: SCADA zenon використано на Ботієвській ВЕС – найбільшій вітроелектростанції України

Ботієвська ВЕС - перша вітроелектростанція парку "Приазовський", збудована компанією ДТЕК "Вінд Пауер" у Запорізькій області. На сьогоднішній день є найсучаснішою та найпотужнішою вітроелектростанцією в Україні.

Подробнее...

zenon

:: SCADA zenon керує Південною енергосиcтемою України

В результаті проведення масштабної модернізації Південної енергосистеми України, SCADA zenon було використано в якості основи для реалізації Оперативно-інформаційного комплексу автоматизованої системи диспетчерського керування Південної ЕС НЕК "Укренерго" (АСЗТІ та ОІК АСДКУ).

Подробнее...

zenon

:: Пройшли навчальні курси по HMI\SCADA системі zenon

З метою підвищення кваліфікації користувачів та популяризації програмно-технічного комплексу компанією СВ АЛЬТЕРА були проведені навчальні курси з вивчення HMI\SCADA системи zenon.

Подробнее...

zenon

:: Тепер SCADA система zenon підтримує IEC 61850 Edition 2 - одного з найважливіших протоколів керування обладнанням на підстанціях

Одним з вагомих удосконалень нової версії zenon 7.20 являється розширення функціональності енергетичних комунікаційних драйверів.

Подробнее...

zenon

:: Функціональні можливості zenon Energy Edition розширені!

Функціональні можливості HMI\SCADA системи zenon Energy Edition розширились новим модулем “Послідовності виконання команд” (Command Sequencer), який призначений для автоматичного виконання операцій комутації та перемикання обладнання на підстанціях та розподільчих мережах.

Подробнее...

zenon

:: Реализация программируемого логического контроллера на базе одноплатного компьютера Raspberry Pi и встроенного ПО zenon Logic

Цель статьи - рассмотреть процесс настройки программного обеспечения одноплатного компьютера Raspberry Pi для использования его в качестве ПЛК при обучении студентов, а также продемонстрировать взаимодействие данного ПЛК со SCADA системой zenon.

Подробнее...

zenon

:: Результати Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «КОМП'ЮТЕРИЗОВАНІ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ТА АВТОМАТИКА», яка відбулась в Національному Гірничому Університеті

З 20 по 24 квітня 2015 року на базі кафедри Автоматизації і комп’ютерних систем Національного гірничого університету відбувся II етап олімпіади. Вітаємо усіх учасників та переможців.

Подробнее...

zenon

:: Нова версія zenon 7.20 – крок до впровадження технологій "Розумного Виробництва"

Продовжуючи іноваційний розвиток, компанія COPA-DATA презентувала нову версію свого продукту – SCADA zenon 7.20.

Подробнее...

zenon

:: З’єднання SCADA zenon Runtime з симулятором Siemens SIMATIC PLCSim

До Вашої уваги пропонуємо відео-інструкцію, як виконати з’єднання проекту SCADA zenon Runtime з симулятором PLCSim пакету Siemens SIMATIC.

Подробнее...

zenon

:: SCADA zenon тепер з GIS-функціоналом

Відслідковуючи постійно зростаючі вимоги до сучасних систем диспетчерського керування, спеціалісти компанії COPA-DATA вирішили об’єднати можливості SCADA та Географічної Інформаційної Системи.

Подробнее...

zenon

:: Запрошуємо прийняти участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності: «КОМП'ЮТЕРИЗОВАНІ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ТА АВТОМАТИКА» з 20 по 23 квітня 2015 р

Олімпіада складатиметься з двох турів: теоретичного та практичного.

Подробнее...

zenon

:: SCADA zenon пройшла сертифікацію SIL IEC 61508 і тепер може використовуватись в проектах до яких ставляться підвищені вимоги по надійності та безпеці

Компанія COPA-DATA, виробник HMI/SCADA системи zenon, пройшла випробування на відповідність їхнього продукту вимогам стандарту IEC 61508-3 та отримала сертифікат SIL другого рівня надійності.

Подробнее...

zenon_ee

:: Система автоматичного регулювання температури в офісних та виробничих приміщеннях

Регулювання температури в приміщеннях є однією з найбільш частих та типових задач в промисловості і ЖКГ.

Подробнее...

zenon

:: SCADA zenon. Огляд можливостей

До Вашої уваги пропонуємо оновлений каталог, присвячений функціоналу та визначальним особливостям австрійської SCADA системи zenon.

Подробнее...

zenon_ee

:: Приклади реалізації демонстраційних SCADA-проектів з використанням zenon Logic

Пропонуємо переглянути приклади реалізації демонстраційних SCADA-проектів автоматизованих систем керування з використанням вбудованої підсистеми написання логіки керування процесом zenon Logic.

Подробнее...

zenon_ee

:: Навчальні курси по HMI/SCADA системі zenon

Компанія СВ АЛЬТЕРА спільно з навчальним центром FESTO провела чергові курси по вивченню HMI/SCADA системи zenon.

Подробнее...

zenon_ee

:: COPA-DATA стала партнером Microsoft в реалізації проекту CityNext

Компанія COPA-DATA, виробник HMI/SCADA системи zenon, виграла конкурс на участь в проекті CityNext від Microsoft, покликаного розробити інструментальну базу практичної реалізації концепції «розумного» міста.

Подробнее...

zenon_ee

:: Стань учасником пілотного проекту компанії COPA-DATA!

Усіх бажаючих запрошуємо взяти участь у пілотному проекті компанії COPA-DATA по впровадженню системи автоматизації на базі хмарних технологій Microsoft Azure.

Подробнее...

zenon_ee

:: Можливості взаємодії SCADA системи zenon з зовнішнім програмним забезпеченням

У співпраці з викладачами НГУ було написано статтю, яка розкриває одну з ключових характеристик SCADA системи zenon – відкритість до обміну даними з зовнішнім програмним забезпеченням.

Подробнее...

zenon_ee

:: Результати співпраці СВ АЛЬТЕРА та Національного гірничого університету

Компанія СВ АЛЬТЕРА подовжує плідну співпрацю з вищими навчальними закладами, допомагаючи їм в підготовці висококласних спеціалістів для промисловості України.

Подробнее...

zenon_ee

:: Система контролю та оповіщення Дніпродзержинського заводу виготовлення будівельних сумішей

Це рішення було впроваджене спеціалістами компанії СВ Альтера Дніпропетровськ на базі програмованих логічних контролерів VIPA та HMI/SCADA системи zenon.

Подробнее...

zenon_ee

:: COPA-DATA оновила свій програмний продукт SCADA zenon

Навесні компанія COPA-DATA оновила свій програмний продукт керування та візуалізації процесів - SCADA zenon.

Подробнее...

olimpiada

:: Результати Всеукраінської студентської олімпіади зі спеціальності «КОМП'ЮТЕРИЗОВАНІ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ТА АВТОМАТИКА», яка відбулася в Національному Гірничому Університеті

З 14 по 17 квітня на базі кафедри Автоматизації і компьютерних систем Національного гірничого університету відбувся II етап олімпіади.

Подробнее...

ISO50001

:: Пропонуємо ознайомитись з новими навчальними матеріалами «SCADA zenon. Базовий курс»

Спеціалісти компанії СВ АЛЬТЕРА розробили докладні методичні вказівки для самостійного освоєння програмно-технічного комплексу SCADA zenon

Подробнее...

ISO50001

:: Реалізована система автоматизованого управління холодильним комплексом з переробки, заморозки та зберігання овочів

Згідно з програмою розвитку мережі овочесховищ, компанія-замовник прийняла рішення по будівництву нового сучасного холодильного комплексу.

Подробнее...

ISO50001

:: SCADA zenon нарощує глобальну присутність в пристроях нижнього рівня

Виробник SCADA zenon, компанія COPA-DATA, в рамках партнерської програми e-F@ctory Alliance, почала взаємовигідне співробітництво з Mitsubishi Electric.

Подробнее...

ISO50001

:: Запрошуємо прийняти участь у Всеукраїнській студентськійї олімпіаді зі спеціальності: «КОМП'ЮТЕРИЗОВАНІ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ТА АВТОМАТИКА» з 14 по 16 квітня 2014 р

Місце проведення олімпіади: м. Дніпропетровськ, Карла Маркса 19, Державний ВНЗ «Національний гірничий університет»

Подробнее...

ISO50001

:: Учебный центр в Днепропетровском Национальном горном университете

На протяжении нескольких последних лет в Днепропетровском Национальном горном университете при Кафедре автоматизации и компьютерных систем действует учебный центр компании СВ АЛЬТЕРА.

Подробнее...

ISO50001

:: ISO50001 та SCADA zenon: професійний енергоменеджмент на підприємстві

Питання збільшення енергоефективності виробництва ніколи не втрачали своєї актуальності, а в останні часи набули чітко виражених і системних ознак.

Подробнее...

[aiss_international]

:: Компания СВ АЛЬТЕРА приняла участие в конференции "Автоматизация. ТЭК. Украина - 2013

Компания СВ АЛЬТЕРА приняла участие в конференции "Автоматизация. ТЭК. Украина - 2013", которая проходила в помещении Киевской торгово-промышленной палаты уже в шестой раз.

Подробнее...

[aiss_international]

:: Приглашаем посетить стенд нашей компании на выставках в Киеве AISS Automatica-2013 (Акко Интернешнл, 19-21 ноября)

Подробнее...

[zenon 7.10]

:: Конвертер проектов WinCC в zenon

Специалисты компании COPA-DATA разработали простой инструмент конвертирования SCADA-проектов, сделанных на WinCC в zenon. Этот шаг является очередным этапом на пути упрощения интегрирования SCADA zenon в существующие системы автоматизации.

Подробнее...

[zenon 7.10]

:: Реализован проект минипивоварни на SCADA zenon

Проект представляет собой единый комплекс, состоящий из отдельных блоков, соединённых между собой в единое целое, которые управляются централизованной системой автоматизации на базе программируемого логического контроллера VIPA 115 и графической сенсорной панели VIPA TP610C с предустановленной системой визуализации SCADA zenon.

Подробнее...

[zenon 7.10]

:: Эргономичность и функциональность: COPA-DATA представляет zenon 7.10

Компания COPA-DATA представила новую версию своего программного продукта для создания сиcтем диспетчеризации - HMI / SCADA zenon 7.10

Подробнее...

[zenon lack]

:: Реализован проект SCADA zenon на лакокрасочном предприятии

Визуализация и человеко-машинный интерфейс является неотъемлемой частью долговечной и продуктивной работы предприятия.

Подробнее...

[zenon IEC 61850]

:: В рамках программы помощи Вузам компаниями СВ АЛЬТЕРА и COPA-DATA с 27 по 31 мая был проведен тренинг

Во время тренинга были рассмотрены вопросы построения систем визуализации с использованием программного пакета SCADA zenon.

Подробнее...

ISO50001:2011

:: Профессиональный энергоменеджмент предприятия со SCADA zenon

Вопросы повышения энергоэффективности производства никогда не теряли своей актуальности, а с выходом нового стандарта ISO50001:2011 стали приобретать более выраженную форму.

Подробнее...

[zenon mobile]

:: SCADA zenon — теперь на смартфонах и планшетах!

COPA-DATA разработала zenon Everywhere App - приложение отображения SCADA-проектов на смартфоне или планшетном компьютере.

Подробнее...

[zenon+Bausch]

:: SCADA zenon укрепляет свои позиции в фармацевтической промышленности

Всемирно известный немецкий производитель линий и оборудования для фармацевтической промышленности Bausch+Strobe полностью перешел на выпуск продукции на базе HMI/SCADA решений от COPA-DATA.

Подробнее...

[zenon IEC 61850]

:: Розширення комунікаційних можливостей драйверу zenon IEC 61850

Компанія COPA-DATA продовжує розширювати функціональність драйверу zenon IEC 61850.

Подробнее...

[KUKA Roboter]

:: COPA-DATA и KUKA Roboter начали взаимовыгодное сотрудничество

Компания COPA-DATA GmbH и KUKA Roboter GmbH, всемирно известный производитель промышленных роботов, объявили о начале тесного партнерства и взаимовыгодного сотрудничества.

Подробнее...

[zenon 7]

:: zenon 7: эргономичность и эффективность производственных процессов

Новая версия zenon 7 предлагает более 230 новых функциональных возможностей. Некоторые из них являются революционными для HMI/SCADA систем.

Подробнее...

[zenon Batch Control]

:: Новые функции SCADA zenon

SCADA zenon расширила свою функциональность за счет нового модуля пакетного производства - Batch Control.

Подробнее...

demo-video

:: Відеопрезентація використання можливостей SCADA-системи zenon в харчовій, енергетичній, автомобілебудівній та фармацевтичній галузі

До Вашої уваги — відеопрезентації DEMO-проектів застосування zenon на реальних об’єктах автоматизації, які найкращим чином демонструють переваги та інноваційні технології, втілені в даний програмно-технічний комплекс:

Подробнее...

Smart Grid

:: Впровадження технології Smart Grid на базі SCADA системи zenon

Поняття «інтелектуальні мережі» виникло досить недавно, проте в США ця технологія набула такого розповсюдження, що закріпилася як стандартна вимога при побудові нових енергетичних систем та модернізації існуючих. Зараз Smart Grid інтенсивно розвивається в Європі.

Подробнее...

zenon Analyzer

:: zenon Analyzer: новий інструмент для поглибленого аналізу, прогнозування та графічного представлення виробничої інформації

Компанія COPA-DATA завершила розробку давно анонсованого модуля zenon Analyzer, яким відкрила принципово нову категорію продукту: інструмент створення динамічної виробничої звітності.

Подробнее...

:: Реализован проект автоматизированного управления котельной

Внедрена безоператорская система автоматизированного управления котельной с применением SCADA-системы zenon. Подробнее...

:: Реализован проект реконструкции очистных сооружений

На заводе по перегрузке и переработке тропических масел ООО «Дельта Вилмар СНГ» (порт Южный, Одесская область) модернизированы очистные сооружения с применением SCADA-системы zenon. Подробнее...

 Новий ключовий напрям діяльності COPA-DATA: фармацевтична галузь

:: Новий ключовий напрям діяльності COPA-DATA: фармацевтична галузь

Компанія COPA-DATA розширила перелік ключових напрямів діяльності. До енергетичної, автомобілебудівної та харчової галузі додалась ще одна - фармацевтична.

Подробнее...

Нове представництво COPA-DATA в Польщі

:: COPA-DATA підсилює свої позиції в Центральній і Східній Європі: в Польщі відкрито нове представництво

Чітко відслідковуючи економічну ситуацію та тенденції розвитку в світі, компанія COPA-DATA, міжнародний розробник програмного забезпечення для створення систем автоматизації HMI/SCADA zenon, розширює свою структуру, відкривши нове представництво в Республіці Польща.

Подробнее...

:: Управління в харчовій галузі

Окрім основної функції - контролю і управління технологічним процесом, система автоматизації в харчовій галузі повинна мати можливість масштабування та бути інтегрованою до корпоративної мережі обміну даними. Тому для рішення цієї задачі необхідно застосовувати комплексний підхід, який охоплює усі рівні функціонально-організаційної структури підприємства. Читать дальше (PDF)'

Pepsi

:: Удосконалення лінії розливу PEPSI-COLA з використанням SCADA-системи zenon

Найбільший американський інвестор в F&B, компанія Quadrant Amroq Beverages (QAB) інвестувала мільйони доларів в удосконалення та модернізацію ліній розливу на заводі PepsiCo в Румунії.

Подробнее...

Приклад реалізації автоматизованої системи контролю та комерційного обліку електроенергії

:: Приклад реалізації автоматизованої системи контролю та комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ)

АСКОЕ представляє собою комплексне рішення, на нижньому рівні якого знаходиться аналізатор мережі SOCOMEC DIRIS A40 з модулем RS485/MODBUS, на верхньому рівні — диспетчерський пункт/АРМ оператора, на якому встановлено SCADA-систему zenon.

Подробнее...

завод з виробництва бетону та цементу

:: zenon: створення повноцінного SCADA-проекту всього за одну годину

Генератор додатків zenon в автоматичному режимі продукує типові проектні рішення, після використання якого користувачу залишається лише адаптувати створений проект до конкретного місця використання і до специфіки існуючої системи автоматизації.

Подробнее...

zenon 6.51

:: Практичність і бездоганні експлуатаційні характеристики: COPA-DATA представляє zenon 6.51

Європейський лідер в сфері автоматизації – компанія COPA-DATA – починає випуск нової версії програмного забезпечення HMI/SCADA zenon 6.51. Користувачі отримають додаткові комунікаційні можливості, дружній користувацький інтерфейс та поліпшені експлуатаційні характеристики.

Подробнее...

zenon skins

:: Технологічний прорив SCADA-системи zenon

Компанія COPA-DATA представила нову технологію стилістичної зміни оформлення, використання якої значно підвищить рівень безпеки і зручність використання SCADA-системи zenon.

Подробнее...

Федеральне Міністерство Економіки і Технології

:: Уряд Німеччини підтримує zenon

Проаналізувавши запропоновані проекти в рамках програми з впровадження інноваційних проектів і технологій Федеральне Міністерство Економіки і Технології Німеччини виявило велику зацікавленість розробкою компанії COPA-DATA нового динамічного інтерфейсу автомобілебудування DCMI і надало гарантії повної підтримки в її реалізації.

Подробнее...

VSTA в zenon

:: VSTA в zenon: COPA-DATA интегрирует .NET

Признанные европейские эксперты в области автоматизации компании COPA-DATA открывают новые возможности для своих пользователей в настройке системы посредством интеграции .NET. HMI/SCADA-система zenon имеет открытый интерфейс. Начиная с версии 6.50, благодаря интеграции с Microsoft Visual Studio Tools для приложений (VSTA), возможности системы существенно расширены при помощи объектно-ориентированного .NET и возможностей автоматического проектирования.

Подробнее...

Пример реализации системы управления удаленным объектом

:: Пример реализации системы управления удаленным объектом

Одной из наиболее распространенных задач современной автоматизации является управление удаленными необслуживаемыми объектами через GSM-каналы модемной связи.
Подробнее...

Allianz Arena

:: Эффективное воплощение BMS технологий с zenon

Благодаря использованию на стадионе Allianz Arena (Мюнхен, Германия) при управлении зданием SCADA-системы zenon, удалось достичь отличных результатов по энергопотреблению, освещению и безопасности.

Подробнее...

Windows 7

:: Інвестиції у надійність

COPA-DAТA продовжує стратегічне партнерство з Microsoft: zenon пройшов сертифікацію повної сумісності з Windows 7

Подробнее...

:: Безграничная универсальность zenon: от Windows CE и до NT/2000/XP/Vista

zenon – единственная HMI/SCADA программа, поддерживающая все операционные системы Microsoft.

Подробнее...

zenon SCADA

:: Ключевое событие на рынке HMI/SCADA-систем

COPA-DATA презентовала новую версию SCADA zenon 6.50

Подробнее...

ArcelorMittal

:: ArcelorMittal выбирает SCADA zenon.

Для контроля и управления процессами на верхний уровень автоматизации предприятия ArcelorMittal, г. Бремен (Германия) была внедрена SCADA-система zenon.

Подробнее...

zenОn SNMP Server

:: Оперативный доступ к данным с zenОn SNMP Server

Подробнее...

Новая инсталляция zenon

:: Реализация системы управления и сбора информации на заводе Volkswagen на SCADA-системе zenon

Подробнее...

Новый OPC-сервер для zenon

:: Компания COPA-DATA включила в программный пакет SCADA-системы zenon новую версию OPC-сервера

Подробнее...

zenon SCADA

:: Больше возможностей с обновленной версией SCADA zenОn 6.22 SP1

Подробнее...

ISO50001

:: Перспективное сотрудничество: ABB будет использовать SCADA zenon

Програмно-технічний комплекс SCADA zenon обрано в якості системи диспетчеризації, яку буде розповсюджувати відома енергетична група ABB. Ключовим фактором при виборі системи, стала наявність готового набору функцій і технологій реалізації розумного виробництва – Smart Factory.

Подробнее...

zenon

:: Запрошуємо прийняти участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності: «КОМП'ЮТЕРИЗОВАНІ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ТА АВТОМАТИКА» з 18 по 21 квітня 2016 р

Олімпіада складатиметься з двох турів: теоретичного та практичного.

Подробнее...

ISO50001

:: Учебный центр в Днепропетровском Национальном горном университете

На протяжении нескольких последних лет в Днепропетровском Национальном горном университете при Кафедре автоматизации и компьютерных систем действует учебный центр компании СВ АЛЬТЕРА.

Подробнее...

zenon_ee

:: Стань учасником пілотного проекту компанії COPA-DATA!

Усіх бажаючих запрошуємо взяти участь у пілотному проекті компанії COPA-DATA по впровадженню системи автоматизації на базі хмарних технологій Microsoft Azure.

Подробнее...

zenon_ee

:: Можливості взаємодії SCADA системи zenon з зовнішнім програмним забезпеченням

Компанія СВ АЛЬТЕРА подовжує плідну співпрацю з вищими навчальними закладами, допомагаючи їм в підготовці висококласних спеціалістів для промисловості України.

Подробнее...

    СВ АЛЬТЕРА     Lenze     Socomec UPS     VIPA     Powerset          

03124, г. Киев, бул. Вацлава Гавела (быв. Ивана Лепсе), 4, тел.: (+38044) 496-18-88, факс: (+38044) 496-18-18, e-mail: office@sv-altera.com