Ставай професіоналом в програмуванні zenon! Навчальні курси

Загрузить пробную версию zenon

Проекты

zenon

:: Південна електроенергетична система НЕК "Укренерго"

Оперативний контроль та аналіз режимів функціонування електричної мережі енергосистеми оперативно-диспетчерським персоналом на базі SCADA zenon

Подробнее...

zenon

:: Диспетчеризація ПС 110 кВ "Мухіані", Тбілісі

В результаті активної забудови і розвитку інфраструктури мікрорайону Мухіані столиці Грузії Тбілісі, виникла гостра необхідність в будівництві нової ПС 110/10/6 кВ. Замовником виступила АТ Телас - одна з найбільших в Грузії мережевих компаній, що здійснює розподіл і збут електроенергії.

Подробнее...

zenon

:: Автоматизація комбікормового заводу ІП ЛІГА, Кіровоградська обл

Після приходу західного інвестора на місцеву свиноферму, постала потреба в будівництві сучасного заводського комплексу з виробництва високоякісних комбікормів.

Подробнее...

zenon

:: Приклад реалізації системи шахтного водовідливу

У представленій статті наводиться приклад реалізації системи управління шахтним водовідливом, яка може бути використана при впровадженні проекту на реальному об'єкті.

Подробнее...

zenon

:: SCADA zenon використано на Ботієвській ВЕС – найбільшій вітроелектростанції України

Ботієвська ВЕС - перша вітроелектростанція парку "Приазовський", збудована компанією ДТЕК "Вінд Пауер" у Запорізькій області. На сьогоднішній день є найсучаснішою та найпотужнішою вітроелектростанцією в Україні.

Подробнее...

zenon

:: SCADA zenon керує Південною енергосиcтемою України

В результаті проведення масштабної модернізації Південної енергосистеми України, SCADA zenon було використано в якості основи для реалізації Оперативно-інформаційного комплексу автоматизованої системи диспетчерського керування Південної ЕС НЕК "Укренерго" (АСЗТІ та ОІК АСДКУ).

Подробнее...

zenon

:: Реализация программируемого логического контроллера на базе одноплатного компьютера Raspberry Pi и встроенного ПО zenon Logic

Цель статьи - рассмотреть процесс настройки программного обеспечения одноплатного компьютера Raspberry Pi для использования его в качестве ПЛК при обучении студентов, а также продемонстрировать взаимодействие данного ПЛК со SCADA системой zenon.

Подробнее...

zenon

:: АСУ ТП лінії гальванізації

Комплексна автоматизація виробничого процесу це дужа складна і кропітка робота. Особливо коли це процес гальванізації.

Подробнее...

zenon_ee

:: Система автоматичного регулювання температури в офісних та виробничих приміщеннях

Регулювання температури в приміщеннях є однією з найбільш частих та типових задач в промисловості і ЖКГ.

Подробнее...

zenon_ee

:: Приклади реалізації демонстраційних SCADA-проектів з використанням zenon Logic

Пропонуємо переглянути приклади реалізації демонстраційних SCADA-проектів автоматизованих систем керування з використанням вбудованої підсистеми написання логіки керування процесом zenon Logic.

Подробнее...

zenon

:: Реалізація комплексної системи управління промисловим роботом-маніпулятором

Дане рішення є комплексною систему автоматизації, що включає в себе апаратне і програмне забезпечення.

Подробнее...

zenon_ee

:: Система контролю та оповіщення Дніпродзержинського заводу виготовлення будівельних сумішей

Це рішення було впроваджене спеціалістами компанії СВ Альтера Дніпропетровськ на базі програмованих логічних контролерів VIPA та HMI/SCADA системи zenon.

Подробнее...

zenon

:: Модернізація підстанцій Донбаської регіональної енергетичної системи

Фахівцями "ДТЕК Високовольтні мережі" були впроваджені сучасні системи управління і диспетчеризації на базі програмно-технічного комплексу SCADA zenon Energy Edition, який має функціонал, спеціально призначений для управління підстанціями.

Подробнее...

ISO50001

:: Реалізована система автоматизованого управління холодильним комплексом з переробки, заморозки та зберігання овочів

Згідно з програмою розвитку мережі овочесховищ, компанія-замовник прийняла рішення по будівництву нового сучасного холодильного комплексу.

Подробнее...

zenon

:: Контроль і управління енергопостачанням підстанції «ГР-1» на АрселорМіттал Кривий Ріг

Система технологічного моніторингу та оперативного управління процесами розподілу і споживання електричної енергії в електричній мережі ПС 6 кВ «ГР-1» впроваджена на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». В якості системи диспетчеризації використано SCADA zenon в базовій комплектації, на основі якої реалізовано класичну клієнт-серверну структуру.

Подробнее...

zenon

:: Автоматизація системи енергоменеджменту (EnMS)

Питання збільшення енергоефективності виробництва ніколи не втрачали своєї актуальності, а в останні часи набули чітко виражених і системних ознак. Все більше і більше компаній приходять до розуміння неминучості реалізації на своєму підприємстві системи енергоменеджменту - Energy Management System (EnMS).

Подробнее...

[zenon 7.10]

:: Реализован проект минипивоварни на SCADA zenon

Проект представляет собой единый комплекс, состоящий из отдельных блоков, соединённых между собой в единое целое, которые управляются централизованной системой автоматизации на базе программируемого логического контроллера VIPA 115 и графической сенсорной панели VIPA TP610C с предустановленной системой визуализации SCADA zenon.

Подробнее...

[zenon lack]

:: Реализован проект SCADA zenon на лакокрасочном предприятии

Визуализация и человеко-машинный интерфейс является неотъемлемой частью долговечной и продуктивной работы предприятия.

Подробнее...

zenon

:: Приклад реалізації комплексного управління процесами виробництва напоїв на базі SCADA системи zenon

Виробництво напоїв - це високотехнологічний процес, в якому всі операції здійснюються в автоматичному режимі із застосуванням найсучасніших апаратних засобів. Це дозволяє реалізувати АСУ ТП, яка включає в себе створення автоматизованих робочих місць оператора (АРМ) з функціями диспетчерського управління, контролю і збору даних.

Подробнее...

zenon

:: Насосна станція міськводоканалу

Об'єктом автоматизації є обладнання головної насосної станції (НС), розподілені підкачувальні станції, накопичувальні ємності і каналізаційні насосні станції (КНС), які складають інфраструктуру міськводоканалу.

Подробнее...

zenon

:: Станція біологічного очищення

Об'єкт автоматизації - це станція біологічної очистки побутових стоків, продуктивністю 200 м3 / добу, що забезпечує доведення якості води до заданих нормативних значень.

Подробнее...

zenon

:: Автоматизована система управління котельні

Метою впровадження системи автоматизації котлоагрегатів є підвищення надійності роботи обладнання та економічності спалювання газу. За рахунок оперативного контролю та автоматичного управління досягається найвищий рівень безпеки при експлуатації агрегатів.

Подробнее...

zenon

:: Бездротова автоматизована система управління модульної котельні

Система призначена для автоматичного управління і контролю роботи віддалених модульних котелень через бездротовий зв'язок центрального диспетчерського пункту. В якості носія даних використовується стандарт цифрового мобільного стільникового зв'язку - GSM.

Подробнее...

zenon

:: Система автоматизації приготування комбікорму

Представлена система призначена для управління в автоматичному або ручному режимі технологічним процесом приготування комбікормової суміші по заданому рецепту.

Подробнее...

zenon

:: Система контролю аміачної і повітряної компресорної

Подача повітря і холоду є невід'ємною складовою частиною більшості харчових підприємств. Оскільки аміак - отруйна і вибухонебезпечна речовина, компресорні відділення оснащуються системами автоматизації, що забезпечують не тільки високу продуктивність використовуваного обладнання, а й рівень безпеки, відповідний встановленим регламентним нормам.

Подробнее...

zenon

:: Система автоматизації відділення приймання і підготовки молока

Представлене рішення призначене для автоматизованого управління процесами приймання, зберігання, сепарування і пастеризації, нормалізації і видачі підготовленого молока на виробничу лінію.

Подробнее...

zenon

:: Автоматизована система дозування борошна

Представлена система дозволяє в автоматичному режимі здійснювати розфасовку продукції з великотоннажних сховищ-танків в тару, придатну для транспортування, зберігання та продажу оптом чи вроздріб.

Подробнее...

zenon

:: Автоматизована система управління зважуванням і відвантаженням зерна на елеваторі

Об'єктом автоматизації є відділення зважування та відвантаження зерна з великотоннажних бункерів елеваторного комплексу.

Подробнее...

zenon

:: Система управління асфальтобетонної установкою

Останнім часом особливої поширеністю користуються автономні міні-заводи з виробництва асфальтобетону для дорожнього будівництва.

Подробнее...

zenon

:: Автоматизована система управління бетонозмішувальної установкою

З огляду на активізації житлового будівництва особливої актуальності набувають компактні автономні установки з виробництва бетону.

Подробнее...

zenon

:: Система автоматизації виробництва бітуму

Виробництво бітуму це - термічний процес переробки нафти, який здійснюється в танках-цистернах, об'єднаних системами трубопроводів.

Подробнее...

zenon

:: Приклад реалізації комплексного управління процесами виробництва у фармацевтичній галузі на базі SCADA системи zenon

Фармацевтична галузь складається з двох ключових ділянок: відділення первинного виробництва ліків і відділення отримання готового продукту.

Подробнее...

[zenon+Bausch]

:: SCADA zenon укрепляет свои позиции в фармацевтической промышленности

Всемирно известный немецкий производитель линий и оборудования для фармацевтической промышленности Bausch+Strobe полностью перешел на выпуск продукции на базе HMI/SCADA решений от COPA-DATA.

Подробнее...

zenon

:: Автоматизація вертикальних автоклавів

Консервна промисловість, що входить в якості підгалузі в харчову промисловість, займає вагоме місце в економіці України.

Подробнее...

zenon

:: Автоматизована система моніторингу паркомісць

Автоматизована система моніторингу паркомісць призначена для автономного контролю наявності вільних місць на парковці.

Подробнее...

zenon

:: Приклад побудови системи управління вентиляцією та кондиціюванням

Мабуть, кожній людині довелося випробувати на собі, що значить довгий час перебувати в задушливій, погано провітрюваній кімнаті - як мінімум, головний біль буде забезпечений. Недарма ж існує вираз «необхідний, як повітря». Тому основними умовами створення комфортного середовища в будь-якому приміщенні є достатній повітрообмін і оптимальний температурний режим, а також інші параметри мікроклімату.

Подробнее...

zenon

:: Проект візуалізації для HMI

Показан пример практической реализации взаимосвязи контроллера VIPA 313SC и панели VIPA TP610C, реализованный в среде STEP 7 и zenon.

Подробнее...

zenon

:: Система керування нагрівальним колодязем обтискного стану Слябінг-1150 на меткомбінаті Запоріжсталь

Автоматизація процесу керування нагрівальним колодязем, виконана на базі контролерів VIPA, а також управління і візуалізація на SCADA zenon дозволило підприємству оптимізувати виробничий процес і отримати фінансову вигоду.

Подробнее...

zenon

:: Модернізація стенду для автоматичного випробування гідронасосів

Компанією СВ Альтера-Кіровоград спільно з конструкторським бюро Гідросила АПМ був реалізований проект з модернізації стенду для автоматичного випробування гідронасосів. В результаті модернізації отримана можливість проведення випробувань вузлів з повним циклом виконання алгоритмів тестування в автоматичному режимі. В результаті модернізації істотно збільшилися показники точності проведених випробувань з одночасним зменшенням часу їх проведення

Подробнее...

demo-video

:: Відеопрезентація використання можливостей SCADA-системи zenon в харчовій, енергетичній, автомобілебудівній та фармацевтичній галузі

До Вашої уваги — відеопрезентації DEMO-проектів застосування zenon на реальних об’єктах автоматизації, які найкращим чином демонструють переваги та інноваційні технології, втілені в даний програмно-технічний комплекс:

Подробнее...

zenon

:: Диспетчеризація підстанції Ювілейна 110 кВ, ДТЕК Павлоградвугілля

Диспетчеризація підстанції комплексом SCADA zenon зіграла істотну роль в поліпшенні роботи електричних мереж, підвищення рівня надійності електропостачання промислових споживачів області, зменшенні рівня технологічних втрат електричної енергії.

Подробнее...

zenon

:: Система керування розвантажувачем на металопрокатній базі

На одній з найбільших металобаз Дніпропетровська була розроблена і впроваджена система диспетчеризації управління розвантажувачів сталевих труб на базі SCADA системи zenon.

Подробнее...

zenon

:: Реконструкция очистных сооружений на объекте: Комплекс перегрузки и переработки тропических масел

В связи с увеличением объемов переработки сырья и повышением экологических требований относительно сточных вод возникла необходимость в комплексной модернизации систем автоматизации и технологии.

Подробнее...

zenon

:: Автоматизація пастеризації молока

Проект модернізації і розширення виробничих потужностей на підприємстві Оліяр (ТМ Майола) став одним з найцікавіших в короткій історії нашого підприємства.

Подробнее...

zenon

:: Безоператорская система автоматизированного управления котельной

В связи со строительством новой котельной возникла необходимость комплексной автоматизации объекта с целью централизации средств управления и контроля, а также автоматизации технологических процессов и оптимизации технологических параметров.

Подробнее...

zenon

:: Система диспетчеризації та управління котеджем преміум-класу

Система диспетчеризації реалізована на контролерах Hiquel і SCADA-системі zenon з використанням протоколу Modbus RTU.

Подробнее...

zenon

:: Проект диспетчерського управління і контролю комплексом інженерно-технічних систем адміністративної будівлі

Перед виконавцями було поставлено завдання розробити і впровадити сучасну BMS-систему з управління і контролю всіма системами життєзабезпечення будівлі

Подробнее...

zenon

:: Автоматизація лінії розливу та пакування (PLMS)

На сучасному рівні розвитку виробничих процесів до систем автоматизації в харчовій галузі ставляться досить високі вимоги. Окрім своєї основної функції - контролю і управління технологічним процесом, система повинна мати можливість масштабування та бути інтегрованою до корпоративної мережі обміну даними.

Подробнее...

Pepsi

:: Удосконалення лінії розливу PEPSI-COLA з використанням SCADA-системи zenon

Найбільший американський інвестор в F&B, компанія Quadrant Amroq Beverages (QAB) інвестувала мільйони доларів в удосконалення та модернізацію ліній розливу на заводі PepsiCo в Румунії.

Подробнее...

Приклад реалізації автоматизованої системи контролю та комерційного обліку електроенергії

:: Приклад реалізації автоматизованої системи контролю та комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ)

АСКОЕ представляє собою комплексне рішення, на нижньому рівні якого знаходиться аналізатор мережі SOCOMEC DIRIS A40 з модулем RS485/MODBUS, на верхньому рівні — диспетчерський пункт/АРМ оператора, на якому встановлено SCADA-систему zenon.

Подробнее...

завод з виробництва бетону та цементу

:: zenon: створення повноцінного SCADA-проекту всього за одну годину

Генератор додатків zenon в автоматичному режимі продукує типові проектні рішення, після використання якого користувачу залишається лише адаптувати створений проект до конкретного місця використання і до специфіки існуючої системи автоматизації.

Подробнее...

zenon

:: Система автоматизації дієтдільниці Яготинського маслозаводу

За результатами комплексної модернізації на ВАТ "Яготинський маслозавод" збільшено обсяг сховища сировини майже в три рази (з 100 т до 290 т), підвищена більш ніж удвічі продуктивність ліній сепарації та пастеризації сирого молока (з 14 т / рік до 32,5 т / рік), автоматизований технологічний процес приготування кисломолочної продукції, істотно розширено асортимент продукції за рахунок установки лінії розфасовки молока в ПЕТ-пляшку потужністю 6000 пляшок / рік.

Подробнее...

Allianz Arena

:: Эффективное воплощение BMS технологий с zenon

Благодаря использованию на стадионе Allianz Arena (Мюнхен, Германия) при управлении зданием SCADA-системы zenon, удалось достичь отличных результатов по энергопотреблению, освещению и безопасности.

Подробнее...

zenon

:: Пример реализации системы управления удаленным объектом

Одной из наиболее распространенных задач современной автоматизации является управление удаленными необслуживаемыми объектами через GSM-каналы модемной связи.

Подробнее...

ArcelorMittal

:: ArcelorMittal выбирает SCADA zenon.

Для контроля и управления процессами на верхний уровень автоматизации предприятия ArcelorMittal, г. Бремен (Германия) была внедрена SCADA-система zenon.

Подробнее...

zenon

:: Автоматизированная система управления технологическим процессом сушки зерна в потоке

Свыше 50% урожая основных зерновых культур имеют повышенную уборочную влажность и нуждаются в сушке. Только после того, как из свежеубранной зерновой массы будет удалена вся избыточная влага и зерно доведено до сухого состояния, можно рассчитывать на его длительное хранение.

Подробнее...

Новая инсталляция zenon

:: Реализация системы управления и сбора информации на заводе Volkswagen на SCADA-системе zenon

Подробнее...

zenon

:: Система диспетчеризації та управління вентиляції і кондиціонування ТРЦ «Караван»

Перед розробниками було поставлено завдання створення автоматизованої системи диспетчеризації та управління вентиляції і кондиціонування в найбільшому в Східній Європі торгово-розважальному центрі "Караван".

Подробнее...

zenon

:: Неограниченная модернизация. Знакомств со SCADA zenon

На сегодняшний день одной из основных функций систем автоматического управления технологическими процессами является повышение производительности работы, которая в свою очередь приносит прибыль предприятию и окупает затраты на внедрение и эксплуатацию АСУТП.

Подробнее...

zenon

:: Виробництво соняшникової олії

Проект модернізації і розширення виробничих потужностей на підприємстві Оліяр (ТМ Майола) став одним з найцікавіших в короткій історії нашого підприємства.

Подробнее...

zenon

:: Система візуалізації і управління технологічними процесами на лінії виробництва соняшникової олії

Об'єктом модернізації є система управління лінією з виробництва соняшникової олії.

Подробнее...

zenon

:: Сахар высокой очистки

Сезонность производства и условия хранения сырья постоянно вносят коррективы в режим функционирования сахарного завода в целом и его отдельных отделений в частности, от качества работы которых напрямую зависят количество и качество получаемого сахара.

Подробнее...

zenon

:: Автоматизація цеху виробництва залізорудних окатишів на Полтавський ГЗК

Автоматизована система забезпечила оперативний контроль і управління технологічним процесом виробництва окатишів, що призвело до забезпечення максимальної продуктивності цеху при заданій якості концентрату.

Подробнее...

zenon

:: Модульные SCADA-пакеты — универсальный инструмент для создания АСУ ТП любой сложности и функциональности

До недавнего времени SCADA-системы обычно представляли собой комплексы программных и аппаратных средств, обеспечивавших решение задач телемеханики и АСУ ТП. С развитием вычислительной техники все более значительные объемы этих задач стали решаться программными средствами верхнего уровня управления предприятием, в результате чего определение SCADA-системы стало обозначать модульный пакет программ сбора, обработки и представления информации на пункте управления технологическим процессом.

Подробнее...

Ботиевская ВЕС

Новости компании

:: Конвертація проектів SICAM 230 в zenon EE

Починаючи з 2018 року SIEMENS припиняє продаж і підтримку SCADA системи для автоматизації підстанцій SICAM 230. Оскільки SICAM 230 - це програмне забезпечення, ядром якого є SCADA zenon, компанія COPA-DATA пропонує всім бажаючим здійснити безболісний перехід на їх систему. Інженерами COPA-DATA була розроблена спеціальна програма-конвертор, за допомогою якої проекти SICAM 230 можна без особливих складнощів перевести на платформу zenon Energy Edition. Подробнее...

:: COPA-DATA - переможець премії Партнер Року Microsoft 2017 в категорії Internet of Things (IoT)

Перемога в категорії “Internet of Things” була присуджена компанії COPA-DATA завдяки впровадженню проекту інтеграції хмарних технологій Microsoft Azure cloud platform в локальних виробничих лініях KHS в на базі SCADA zenon. Подробнее...

Все новости

    СВ АЛЬТЕРА     Lenze     Socomec UPS     VIPA     Powerset          

03124, г. Киев, бул. Вацлава Гавела (быв. Ивана Лепсе), 4, тел.: (+38044) 496-18-88, факс: (+38044) 496-18-18, e-mail: office@sv-altera.com