Ставай професіоналом в програмуванні zenon! Навчальні курси

Загрузить пробную версию zenon

Проекты

zenon

:: Диспетчерське керування на базі SCADA zenon найбільшим у світі дата-центром у Грузії

Українсько-грузинська інжинірингова компанія GeniSYS, що спеціалізується в сфері електроенергетики та промислової автоматизації, реалізувала проект диспетчерського управління найбільшого в світі дата-центру рідинного охолодження ДЦ «Глдані», Грузія, на базі SCADA zenon.

Подробнее...

zenon

:: Південна електроенергетична система НЕК "Укренерго"

Оперативний контроль та аналіз режимів функціонування електричної мережі енергосистеми оперативно-диспетчерським персоналом на базі SCADA zenon

Подробнее...

zenon

:: Диспетчеризація ПС 110 кВ "Мухіані", Тбілісі

В результаті активної забудови і розвитку інфраструктури мікрорайону Мухіані столиці Грузії Тбілісі, виникла гостра необхідність в будівництві нової ПС 110/10/6 кВ. Замовником виступила АТ Телас - одна з найбільших в Грузії мережевих компаній, що здійснює розподіл і збут електроенергії.

Подробнее...

zenon

:: Автоматизація комбікормового заводу ІП ЛІГА, Кіровоградська обл

Після приходу західного інвестора на місцеву свиноферму, постала потреба в будівництві сучасного заводського комплексу з виробництва високоякісних комбікормів.

Подробнее...

zenon

:: Приклад реалізації системи шахтного водовідливу

У представленій статті наводиться приклад реалізації системи управління шахтним водовідливом, яка може бути використана при впровадженні проекту на реальному об'єкті.

Подробнее...

zenon

:: SCADA zenon використано на Ботієвській ВЕС – найбільшій вітроелектростанції України

Ботієвська ВЕС - перша вітроелектростанція парку "Приазовський", збудована компанією ДТЕК "Вінд Пауер" у Запорізькій області. На сьогоднішній день є найсучаснішою та найпотужнішою вітроелектростанцією в Україні.

Подробнее...

zenon

:: SCADA zenon керує Південною енергосиcтемою України

В результаті проведення масштабної модернізації Південної енергосистеми України, SCADA zenon було використано в якості основи для реалізації Оперативно-інформаційного комплексу автоматизованої системи диспетчерського керування Південної ЕС НЕК "Укренерго" (АСЗТІ та ОІК АСДКУ).

Подробнее...

zenon

:: Реализация программируемого логического контроллера на базе одноплатного компьютера Raspberry Pi и встроенного ПО zenon Logic

Цель статьи - рассмотреть процесс настройки программного обеспечения одноплатного компьютера Raspberry Pi для использования его в качестве ПЛК при обучении студентов, а также продемонстрировать взаимодействие данного ПЛК со SCADA системой zenon.

Подробнее...

zenon

:: АСУ ТП лінії гальванізації

Комплексна автоматизація виробничого процесу це дужа складна і кропітка робота. Особливо коли це процес гальванізації.

Подробнее...

zenon_ee

:: Система автоматичного регулювання температури в офісних та виробничих приміщеннях

Регулювання температури в приміщеннях є однією з найбільш частих та типових задач в промисловості і ЖКГ.

Подробнее...

zenon_ee

:: Приклади реалізації демонстраційних SCADA-проектів з використанням zenon Logic

Пропонуємо переглянути приклади реалізації демонстраційних SCADA-проектів автоматизованих систем керування з використанням вбудованої підсистеми написання логіки керування процесом zenon Logic.

Подробнее...

zenon

:: Реалізація комплексної системи управління промисловим роботом-маніпулятором

Дане рішення є комплексною систему автоматизації, що включає в себе апаратне і програмне забезпечення.

Подробнее...

zenon_ee

:: Система контролю та оповіщення Дніпродзержинського заводу виготовлення будівельних сумішей

Це рішення було впроваджене спеціалістами компанії СВ Альтера Дніпропетровськ на базі програмованих логічних контролерів VIPA та HMI/SCADA системи zenon.

Подробнее...

zenon

:: Модернізація підстанцій Донбаської регіональної енергетичної системи

Фахівцями "ДТЕК Високовольтні мережі" були впроваджені сучасні системи управління і диспетчеризації на базі програмно-технічного комплексу SCADA zenon Energy Edition, який має функціонал, спеціально призначений для управління підстанціями.

Подробнее...

ISO50001

:: Реалізована система автоматизованого управління холодильним комплексом з переробки, заморозки та зберігання овочів

Згідно з програмою розвитку мережі овочесховищ, компанія-замовник прийняла рішення по будівництву нового сучасного холодильного комплексу.

Подробнее...

zenon

:: Контроль і управління енергопостачанням підстанції «ГР-1» на АрселорМіттал Кривий Ріг

Система технологічного моніторингу та оперативного управління процесами розподілу і споживання електричної енергії в електричній мережі ПС 6 кВ «ГР-1» впроваджена на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». В якості системи диспетчеризації використано SCADA zenon в базовій комплектації, на основі якої реалізовано класичну клієнт-серверну структуру.

Подробнее...

zenon

:: Автоматизація системи енергоменеджменту (EnMS)

Питання збільшення енергоефективності виробництва ніколи не втрачали своєї актуальності, а в останні часи набули чітко виражених і системних ознак. Все більше і більше компаній приходять до розуміння неминучості реалізації на своєму підприємстві системи енергоменеджменту - Energy Management System (EnMS).

Подробнее...

[zenon 7.10]

:: Реализован проект минипивоварни на SCADA zenon

Проект представляет собой единый комплекс, состоящий из отдельных блоков, соединённых между собой в единое целое, которые управляются централизованной системой автоматизации на базе программируемого логического контроллера VIPA 115 и графической сенсорной панели VIPA TP610C с предустановленной системой визуализации SCADA zenon.

Подробнее...

[zenon lack]

:: Реализован проект SCADA zenon на лакокрасочном предприятии

Визуализация и человеко-машинный интерфейс является неотъемлемой частью долговечной и продуктивной работы предприятия.

Подробнее...

zenon

:: Приклад реалізації комплексного управління процесами виробництва напоїв на базі SCADA системи zenon

Виробництво напоїв - це високотехнологічний процес, в якому всі операції здійснюються в автоматичному режимі із застосуванням найсучасніших апаратних засобів. Це дозволяє реалізувати АСУ ТП, яка включає в себе створення автоматизованих робочих місць оператора (АРМ) з функціями диспетчерського управління, контролю і збору даних.

Подробнее...

zenon

:: Насосна станція міськводоканалу

Об'єктом автоматизації є обладнання головної насосної станції (НС), розподілені підкачувальні станції, накопичувальні ємності і каналізаційні насосні станції (КНС), які складають інфраструктуру міськводоканалу.

Подробнее...

zenon

:: Станція біологічного очищення

Об'єкт автоматизації - це станція біологічної очистки побутових стоків, продуктивністю 200 м3 / добу, що забезпечує доведення якості води до заданих нормативних значень.

Подробнее...

zenon

:: Автоматизована система управління котельні

Метою впровадження системи автоматизації котлоагрегатів є підвищення надійності роботи обладнання та економічності спалювання газу. За рахунок оперативного контролю та автоматичного управління досягається найвищий рівень безпеки при експлуатації агрегатів.

Подробнее...

zenon

:: Бездротова автоматизована система управління модульної котельні

Система призначена для автоматичного управління і контролю роботи віддалених модульних котелень через бездротовий зв'язок центрального диспетчерського пункту. В якості носія даних використовується стандарт цифрового мобільного стільникового зв'язку - GSM.

Подробнее...

zenon

:: Система автоматизації приготування комбікорму

Представлена система призначена для управління в автоматичному або ручному режимі технологічним процесом приготування комбікормової суміші по заданому рецепту.

Подробнее...

zenon

:: Система контролю аміачної і повітряної компресорної

Подача повітря і холоду є невід'ємною складовою частиною більшості харчових підприємств. Оскільки аміак - отруйна і вибухонебезпечна речовина, компресорні відділення оснащуються системами автоматизації, що забезпечують не тільки високу продуктивність використовуваного обладнання, а й рівень безпеки, відповідний встановленим регламентним нормам.

Подробнее...

zenon

:: Система автоматизації відділення приймання і підготовки молока

Представлене рішення призначене для автоматизованого управління процесами приймання, зберігання, сепарування і пастеризації, нормалізації і видачі підготовленого молока на виробничу лінію.

Подробнее...

zenon

:: Автоматизована система дозування борошна

Представлена система дозволяє в автоматичному режимі здійснювати розфасовку продукції з великотоннажних сховищ-танків в тару, придатну для транспортування, зберігання та продажу оптом чи вроздріб.

Подробнее...

zenon

:: Автоматизована система управління зважуванням і відвантаженням зерна на елеваторі

Об'єктом автоматизації є відділення зважування та відвантаження зерна з великотоннажних бункерів елеваторного комплексу.

Подробнее...

zenon

:: Система управління асфальтобетонної установкою

Останнім часом особливої поширеністю користуються автономні міні-заводи з виробництва асфальтобетону для дорожнього будівництва.

Подробнее...

zenon

:: Автоматизована система управління бетонозмішувальної установкою

З огляду на активізації житлового будівництва особливої актуальності набувають компактні автономні установки з виробництва бетону.

Подробнее...

zenon

:: Система автоматизації виробництва бітуму

Виробництво бітуму це - термічний процес переробки нафти, який здійснюється в танках-цистернах, об'єднаних системами трубопроводів.

Подробнее...

zenon

:: Приклад реалізації комплексного управління процесами виробництва у фармацевтичній галузі на базі SCADA системи zenon

Фармацевтична галузь складається з двох ключових ділянок: відділення первинного виробництва ліків і відділення отримання готового продукту.

Подробнее...

[zenon+Bausch]

:: SCADA zenon укрепляет свои позиции в фармацевтической промышленности

Всемирно известный немецкий производитель линий и оборудования для фармацевтической промышленности Bausch+Strobe полностью перешел на выпуск продукции на базе HMI/SCADA решений от COPA-DATA.

Подробнее...

zenon

:: Автоматизація вертикальних автоклавів

Консервна промисловість, що входить в якості підгалузі в харчову промисловість, займає вагоме місце в економіці України.

Подробнее...

zenon

:: Автоматизована система моніторингу паркомісць

Автоматизована система моніторингу паркомісць призначена для автономного контролю наявності вільних місць на парковці.

Подробнее...

zenon

:: Приклад побудови системи управління вентиляцією та кондиціюванням

Мабуть, кожній людині довелося випробувати на собі, що значить довгий час перебувати в задушливій, погано провітрюваній кімнаті - як мінімум, головний біль буде забезпечений. Недарма ж існує вираз «необхідний, як повітря». Тому основними умовами створення комфортного середовища в будь-якому приміщенні є достатній повітрообмін і оптимальний температурний режим, а також інші параметри мікроклімату.

Подробнее...

zenon

:: Проект візуалізації для HMI

Показан пример практической реализации взаимосвязи контроллера VIPA 313SC и панели VIPA TP610C, реализованный в среде STEP 7 и zenon.

Подробнее...

zenon

:: Система керування нагрівальним колодязем обтискного стану Слябінг-1150 на меткомбінаті Запоріжсталь

Автоматизація процесу керування нагрівальним колодязем, виконана на базі контролерів VIPA, а також управління і візуалізація на SCADA zenon дозволило підприємству оптимізувати виробничий процес і отримати фінансову вигоду.

Подробнее...

zenon

:: Модернізація стенду для автоматичного випробування гідронасосів

Компанією СВ Альтера-Кіровоград спільно з конструкторським бюро Гідросила АПМ був реалізований проект з модернізації стенду для автоматичного випробування гідронасосів. В результаті модернізації отримана можливість проведення випробувань вузлів з повним циклом виконання алгоритмів тестування в автоматичному режимі. В результаті модернізації істотно збільшилися показники точності проведених випробувань з одночасним зменшенням часу їх проведення

Подробнее...

demo-video

:: Відеопрезентація використання можливостей SCADA-системи zenon в харчовій, енергетичній, автомобілебудівній та фармацевтичній галузі

До Вашої уваги — відеопрезентації DEMO-проектів застосування zenon на реальних об’єктах автоматизації, які найкращим чином демонструють переваги та інноваційні технології, втілені в даний програмно-технічний комплекс:

Подробнее...

zenon

:: Диспетчеризація підстанції Ювілейна 110 кВ, ДТЕК Павлоградвугілля

Диспетчеризація підстанції комплексом SCADA zenon зіграла істотну роль в поліпшенні роботи електричних мереж, підвищення рівня надійності електропостачання промислових споживачів області, зменшенні рівня технологічних втрат електричної енергії.

Подробнее...

zenon

:: Система керування розвантажувачем на металопрокатній базі

На одній з найбільших металобаз Дніпропетровська була розроблена і впроваджена система диспетчеризації управління розвантажувачів сталевих труб на базі SCADA системи zenon.

Подробнее...

zenon

:: Реконструкция очистных сооружений на объекте: Комплекс перегрузки и переработки тропических масел

В связи с увеличением объемов переработки сырья и повышением экологических требований относительно сточных вод возникла необходимость в комплексной модернизации систем автоматизации и технологии.

Подробнее...

zenon

:: Автоматизація пастеризації молока

Проект модернізації і розширення виробничих потужностей на підприємстві Оліяр (ТМ Майола) став одним з найцікавіших в короткій історії нашого підприємства.

Подробнее...

zenon

:: Безоператорская система автоматизированного управления котельной

В связи со строительством новой котельной возникла необходимость комплексной автоматизации объекта с целью централизации средств управления и контроля, а также автоматизации технологических процессов и оптимизации технологических параметров.

Подробнее...

zenon

:: Система диспетчеризації та управління котеджем преміум-класу

Система диспетчеризації реалізована на контролерах Hiquel і SCADA-системі zenon з використанням протоколу Modbus RTU.

Подробнее...

zenon

:: Проект диспетчерського управління і контролю комплексом інженерно-технічних систем адміністративної будівлі

Перед виконавцями було поставлено завдання розробити і впровадити сучасну BMS-систему з управління і контролю всіма системами життєзабезпечення будівлі

Подробнее...

zenon

:: Автоматизація лінії розливу та пакування (PLMS)

На сучасному рівні розвитку виробничих процесів до систем автоматизації в харчовій галузі ставляться досить високі вимоги. Окрім своєї основної функції - контролю і управління технологічним процесом, система повинна мати можливість масштабування та бути інтегрованою до корпоративної мережі обміну даними.

Подробнее...

Pepsi

:: Удосконалення лінії розливу PEPSI-COLA з використанням SCADA-системи zenon

Найбільший американський інвестор в F&B, компанія Quadrant Amroq Beverages (QAB) інвестувала мільйони доларів в удосконалення та модернізацію ліній розливу на заводі PepsiCo в Румунії.

Подробнее...

Приклад реалізації автоматизованої системи контролю та комерційного обліку електроенергії

:: Приклад реалізації автоматизованої системи контролю та комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ)

АСКОЕ представляє собою комплексне рішення, на нижньому рівні якого знаходиться аналізатор мережі SOCOMEC DIRIS A40 з модулем RS485/MODBUS, на верхньому рівні — диспетчерський пункт/АРМ оператора, на якому встановлено SCADA-систему zenon.

Подробнее...

завод з виробництва бетону та цементу

:: zenon: створення повноцінного SCADA-проекту всього за одну годину

Генератор додатків zenon в автоматичному режимі продукує типові проектні рішення, після використання якого користувачу залишається лише адаптувати створений проект до конкретного місця використання і до специфіки існуючої системи автоматизації.

Подробнее...

zenon

:: Система автоматизації дієтдільниці Яготинського маслозаводу

За результатами комплексної модернізації на ВАТ "Яготинський маслозавод" збільшено обсяг сховища сировини майже в три рази (з 100 т до 290 т), підвищена більш ніж удвічі продуктивність ліній сепарації та пастеризації сирого молока (з 14 т / рік до 32,5 т / рік), автоматизований технологічний процес приготування кисломолочної продукції, істотно розширено асортимент продукції за рахунок установки лінії розфасовки молока в ПЕТ-пляшку потужністю 6000 пляшок / рік.

Подробнее...

Allianz Arena

:: Эффективное воплощение BMS технологий с zenon

Благодаря использованию на стадионе Allianz Arena (Мюнхен, Германия) при управлении зданием SCADA-системы zenon, удалось достичь отличных результатов по энергопотреблению, освещению и безопасности.

Подробнее...

zenon

:: Пример реализации системы управления удаленным объектом

Одной из наиболее распространенных задач современной автоматизации является управление удаленными необслуживаемыми объектами через GSM-каналы модемной связи.

Подробнее...

ArcelorMittal

:: ArcelorMittal выбирает SCADA zenon.

Для контроля и управления процессами на верхний уровень автоматизации предприятия ArcelorMittal, г. Бремен (Германия) была внедрена SCADA-система zenon.

Подробнее...

zenon

:: Автоматизированная система управления технологическим процессом сушки зерна в потоке

Свыше 50% урожая основных зерновых культур имеют повышенную уборочную влажность и нуждаются в сушке. Только после того, как из свежеубранной зерновой массы будет удалена вся избыточная влага и зерно доведено до сухого состояния, можно рассчитывать на его длительное хранение.

Подробнее...

Новая инсталляция zenon

:: Реализация системы управления и сбора информации на заводе Volkswagen на SCADA-системе zenon

Подробнее...

zenon

:: Система диспетчеризації та управління вентиляції і кондиціонування ТРЦ «Караван»

Перед розробниками було поставлено завдання створення автоматизованої системи диспетчеризації та управління вентиляції і кондиціонування в найбільшому в Східній Європі торгово-розважальному центрі "Караван".

Подробнее...

zenon

:: Неограниченная модернизация. Знакомств со SCADA zenon

На сегодняшний день одной из основных функций систем автоматического управления технологическими процессами является повышение производительности работы, которая в свою очередь приносит прибыль предприятию и окупает затраты на внедрение и эксплуатацию АСУТП.

Подробнее...

zenon

:: Виробництво соняшникової олії

Проект модернізації і розширення виробничих потужностей на підприємстві Оліяр (ТМ Майола) став одним з найцікавіших в короткій історії нашого підприємства.

Подробнее...

zenon

:: Система візуалізації і управління технологічними процесами на лінії виробництва соняшникової олії

Об'єктом модернізації є система управління лінією з виробництва соняшникової олії.

Подробнее...

zenon

:: Сахар высокой очистки

Сезонность производства и условия хранения сырья постоянно вносят коррективы в режим функционирования сахарного завода в целом и его отдельных отделений в частности, от качества работы которых напрямую зависят количество и качество получаемого сахара.

Подробнее...

zenon

:: Автоматизація цеху виробництва залізорудних окатишів на Полтавський ГЗК

Автоматизована система забезпечила оперативний контроль і управління технологічним процесом виробництва окатишів, що призвело до забезпечення максимальної продуктивності цеху при заданій якості концентрату.

Подробнее...

zenon

:: Модульные SCADA-пакеты — универсальный инструмент для создания АСУ ТП любой сложности и функциональности

До недавнего времени SCADA-системы обычно представляли собой комплексы программных и аппаратных средств, обеспечивавших решение задач телемеханики и АСУ ТП. С развитием вычислительной техники все более значительные объемы этих задач стали решаться программными средствами верхнего уровня управления предприятием, в результате чего определение SCADA-системы стало обозначать модульный пакет программ сбора, обработки и представления информации на пункте управления технологическим процессом.

Подробнее...

Ботиевская ВЕС

Новости компании

:: Диспетчерское управление на базе SCADA zenon крупнейшим в мире дата-центром в Грузии

Украинско-грузинская инжиниринговая компания GeniSYS, специализирующаяся в сфере электроэнергетики и промышленной автоматизации, реализовала проект диспетчерского управления крупнейшего в мире дата-центра жидкостного охлаждения ДЦ «Глдани», расположенного на северной окраине столицы Грузии, Тбилиси. Подробнее...

:: Конвертація проектів SICAM 230 в zenon EE

Починаючи з 2018 року SIEMENS припиняє продаж і підтримку SCADA системи для автоматизації підстанцій SICAM 230. Оскільки SICAM 230 - це програмне забезпечення, ядром якого є SCADA zenon, компанія COPA-DATA пропонує всім бажаючим здійснити безболісний перехід на їх систему. Інженерами COPA-DATA була розроблена спеціальна програма-конвертор, за допомогою якої проекти SICAM 230 можна без особливих складнощів перевести на платформу zenon Energy Edition. Подробнее...

Все новости

    СВ АЛЬТЕРА     Lenze     Socomec UPS     VIPA     Powerset          

03124, г. Киев, бул. Вацлава Гавела (быв. Ивана Лепсе), 4, тел.: (+38044) 496-18-88, факс: (+38044) 496-18-18, e-mail: office@sv-altera.com