Удосконалення лінії розливу PEPSI-COLA з використанням SCADA-системи zenon

25/02/2011

Найбільший американський інвестор в F&B, компанія Quadrant Amroq Beverages (QAB) інвестувала мільйони доларів в удосконалення та модернізацію ліній розливу на заводі PepsiCo в Румунії.

Перед розробниками була поставлена мета покращити управління системою виробництва, отримати повний контроль над усіма етапами процесу розливу, збільшити ефективність використання наявних машинних потужностей.

zenon

Реалізацію поставленої задачі було покладено на HMI/SCADA zenon, як на інноваційний та відкритий програмний продукт, здатний реалізувати самі складні системи автоматизації.

zenon

Технології, втілені в zenon, дозволяють об'єднати в одній системі рішення, які охоплюють майже всі сегменти сучасного підприємства: рівень виробництва, збору даних, рівень диспетчерського контролю, управління виробництвом (MES). Володіє спеціальними інструментами для безпосереднього виходу на рівень планування ресурсів і продуктивності підприємства (ERP). Продуктивно співпрацює з іншими існуючими на підприємстві системами, такими як система промислового обміну даних (PDC), система керування мережею (IT NMS), ведення бізнесу SAP- додатками.

zenon

За допомогою zenon, окрім покращення візуального представлення процесу розливу, спеціалістами компанії QAB було розроблено та впроваджено систему збільшення ефективності використання обладнання ОЕЕ та систему оптимізації споживання ресурсів CMS.

zenon

На апаратному рівні управління машинними операціями було довірено HMI-панелям Krones, які постачаються з предустановленою HMI/SCADA-системою zenon.

zenon

Гармонійне поєднання програмно-технічних рішень, заснованих на можливостях zenon, дало змогу уже за перший рік роботи поновленої лінії розливу отримати приріст виробництва 48%, що складає 400 мільйонів пляшок напою PEPSI-COLA.

zenon

zenon

zenon