COPA-DATA - переможець премії Партнер Року Microsoft 2017 в категорії Internet of Things (IoT)

20/06/2017

Виробник SCADA системи zenon, компанія COPA-DATA втретє завоювала премію Microsoft Partner of the Year, цього разу в категорії “Internet of Things”. Ця винагорода є визнанням видатних інноваційних рішень, заснованих на технологіях Microsoft, що були втілені в програмному продукті - SCADA zenon.

У конкурсному відборі приймали участь проекти більш ніж 2800 компаній з 115 країн світу. Оголошення переможців відбулось на щорічній конференції  Microsoft Worldwide Partner Conference.

Перемога в категорії “Internet of Things” була присуджена компанії COPA-DATA завдяки впровадженню проекту інтеграції хмарних технологій Microsoft Azure cloud platform в локальних виробничих лініях KHS в на базі SCADA zenon. Рішення IoT, що використовуються в цій системі диспетчеризації, дозволяють користувачам з будь-якого місця отримати доступ до даних, що стосуються окремих машин, складальних ліній або всього виробничого майданчику компанії. Шлюз передачі даних zenon Azure Process Gateway забезпечує безперебійний та безпечний канал зв’язку з усіма сервісами Azure Service IoT Hub, що в свою чергу відкриває доступ до здійснення прогностичного аналізу, машинного навчання, формування динамічної звітності, дистанційного обслуговування, а також дає можливість реалізувати гібридні сценарії управління виробничими процесами.

F&B PLMS1   F&B PLMS2   F&B PLMS3

Вперше цей проект був продемонстрований на виставці Hannover Messe 2017 на спільному з Microsoft стенді. Завдяки zenon технологію Industrial Internet of Things (IIoT) було на практиці представлено, як всесвітню платформу побудови іноваційної бізнес-моделі для сучасних виробників обладнання.

Докладно ознайомитись про стратегічне партнерство Microsoft та COPA-DATA можна на офіційному сайті компанії.

Повний перелік фіналістів та переможців конкурсу Microsoft Partner of the Year Award.