COPA-DATA стала партнером Microsoft в реалізації проекту CityNext

06/10/2014

Компанія COPA-DATA, виробник HMI/SCADA системи zenon, виграла конкурс на участь в проекті CityNext від Microsoft, покликаного розробити інструментальну базу практичної реалізації концепції «розумного» міста.

Вперше за всю історію людства, кількість населення планети, що проживає в містах, перевищила 50 % і в подальшому буде тільки збільшуватись. Ці міграційні процеси створюють ряд труднощів, таких як забезпечення необхідної інфраструктури, відповідного рівня безпеки та здоров’я населення, забруднення довколишнього середовища, нестача енергоресурсів. За рахунок об’єднання потужності сучасних технологій COPA-DATA та інноваційних ідей Microsoft, планується забезпечити рішення всіх цих задач.

Ставши CityNext-партнером, COPA-DATA буде використовувати свій досвід в удосконаленні систем водоочистки, транспортної інфраструктури, впровадженні «інтелектуальних» електромереж Smart Grids, та автоматизації адміністративних будівель. Вже сьогодні, завдяки широкій функціональності HMI/SCADA системи zenon, стає можливим зменшення споживання електроенергії та води в багатьох містах світу. Перші ініціативи в рамках глобального проекту CityNext розпочато в Швейцарії, Австрії, Нідерландах та Німеччині.