Функціональні можливості zenon Energy Edition розширені!

19/06/2015

Функціональні можливості HMI/SCADA системи zenon Energy Edition розширились новим модулем “Послідовності виконання команд” (Command Sequencer), який призначений для автоматичного виконання операцій комутації та перемикання обладнання на підстанціях та розподільчих мережах.

Модуль дозволяє оператору згідно із завданням розробити індивідуальні схеми комутації, зберегти їх в проекті, а потім при щоденній роботі використовувати їх.

Раніше для реалізації подібної задачі необхідно було використовувати зовнішній PLC чи програмну логіку, а для зміни алгоритму перемикань залучати інженера-розробника програми.

Окрім підвищення надійності і усунення людського фактору при здійсненні операцій перемикання, використання модуля “Послідовності виконання команд” дозволяє суттєво зекономити час. Так, наприклад, на підстанції для переведення споживачів на живлення з однієї лінії на іншу, оператор витрачав близько п’яти хвилин, тепер ця операція може бути виконана всього за декілька секунд.

Для ознайомлення з роботою нового модуля пропонуємо переглянути відео його використання:

Усі бажаючі отримати представлений DEMO-проект для zenon Energy Edition та протестувати нові можливості даного модуля звертайтесь в центральний офіс компанії.