Результати співпраці СВ АЛЬТЕРА та Національного гірничого університету

07/07/2014

Представлення дипломної роботи випускника-магістра Національного гірничого університету

Компанія СВ АЛЬТЕРА подовжує плідну співпрацю з вищими навчальними закладами, допомагаючи їм в підготовці висококласних спеціалістів для промисловості України. Так, нещодавно на базі "Навчального центру СВ АЛЬТЕРА" в Дніпропетровському Національному гірничому університеті закінчились захисти дипломних проектів студентів кафедри Автоматизації та комп’ютерних систем. Далі представлено найбільш цікавий з них.

Тема: "Обґрунтування параметрів динамічної моделі для покращення якості роботи транспортного робота"
Автор: Дзюба Олександр Русланович, група АТм-13-1
Керівник: проф. Шаруда Володимир Гаврилович
Консультант: асист. Бойко Олег Олександрович

В ході виконання дипломної роботи, студентом було розроблено комплексну систему автоматизованого керування роботом-маніпулятором на базі апаратного та програмного забезпечення провідних європейських виробників.

На нижньому рівні використано сервоприводи LENZE, керування системою здійснюється програмованим логічним контролером VIPA, а людино-машинний інтерфейс реалізовано на базі промислового комп’ютера ESA з передустановленою системою візуалізації SCADA zenon. Таким чином, система своїм функціоналом охопила усі рівні сучасної системи автоматизації.

Керування роботом здійснюється через розроблений інтерфейс оператора з індивідуальними екранами візуалізації етапів руху окремих сегментів маніпулятора.

Результат виконаної роботи можна переглянути в короткому відео:

Представлена дипломна робота являється готовим рішенням по реалізації системи керування шістьома сервоприводами з чітким узгодженням їх взаємної роботи. Докладний опис роботи, перелік та технічні характеристики використаного обладнання можна переглянути у відповідному матеріалі на сайті.

Детальніше...