Універсальність

Для сучасних промислових систем важливим є використання передових технологій. Децентралізовані системи — добрий приклад цього.

Децентралізовані системи

Чи створюється проект для локальної візуалізації, для забезпечення швидкого огляду промислового процесу, або розрахований на багато користувачів проект з даними, які обробляються в центральній диспетчерській і передаються на рівень ERP, необхідно уникнути виконання подвійної роботи.

Ізольовані проекти більше не задовольняють потреб користувачів. Сьогоднішній світ вимагає використання мережевих технологій, швидкої інтеграції різних систем та легкого поєднання існуючих проектів.

Універсальність zenon

Нові технології, що використовуються в zenon, дозволяють створити повністю незалежні проекти, будь то платформа Windows, Linux або WWW. Розробнику проекту надається абсолютна свобода у питанні конфігурації та структурування системи.

Мало того, що з zenon можуть бути створені проекти на незалежних платформах, але і існуюча конфігурація може бути інтегрована в нову систему лише одним кіком миші, і багаторівнева мережева система може бути створена всього за кілька хвилин.

З zenon Ви завжди маєте доступ до короткого огляду проекту, що розробляється, і можете легко керувати ним.

Використовуючи технологію віддаленої передачі даних (Remote Transport), яка доступна за замовчуванням, зміна проекту в режимі онлайн здійснюється лише одним натисканням кнопки, без необхідності зупинення технологічного процесу.