Якість

Якість – це більше, ніж безвідмовне програмне забезпечення

Якість програмного забезпечення може бути оцінена дбайливим ставленням до використання бізнес-ресурсів. Інвестиції в обладнання та комп'ютерні програми мають швидко окупатись.

Чим вище рівень сумісності програмного забезпечення, тим краще для користувача. З самого початку zenon був оптимізований для сумісності на всіх рівнях.

Простота нових інтерфейсів

В динамічних промислових середовищах менеджмент та користувачі системи повинні завжди бути готовими до швидкого інтегрування нових технологій, здійснення несподіваних запитів щодо управління проектом, та повинні мати можливість пристосовувати систему керування до нових технологічних умов.

За допомогою гнучкої SCADA системи дуже просто здійснити зв'язок із новим проектом, наприклад, щоб забезпечити передачу даних на інформаційну сторінку Intranet або швидко підключити нову станцію PLC.

Гнучкі інтерфейси zenon - це не тільки повноцінні продукти, безпечні для використання, але також оптимізовані продукти з швидкою реалізацією.

З zenon працювати швидко, легко та надійно

Під час розробки проекту, інтеграція системи в Веб може зайняти менш ніж 15 хвилин. Все це досягається без необхідності налаштування параметрів виділеної лінії або читання посібника зі встановлення.

Підключення нового PLC здійснюється в найкоротший термін.

zenon - швидкий, простий та безпечний засіб промислової автоматизації.