COPA-DATA Business Academy 2019

04/02/2019

Спеціалісти відділу автоматизації компанії СВ АЛЬТЕРА взяли участь у щорічній зустрічі-тренінгу COPA-DATA Business Academy, яка проходила в Австрії на березі мальовничого озера Мондзее, неподалік Зальцбургу.

Business Academy – це глобальний захід який об’єднує представників компаній та дистриб’юторів зі всього світу, що займаються просуванням та продажем SCADA zenon. Наша компанія була запрошена, як офіційний дистриб’ютор SCADA zenon і ексклюзивний представник COPA-DATA в Україні.

Протягом 2-х днів учасники тренінгу обговорили результати роботи за минулий рік, визначили плани на майбутнє в контексті розширення бізнесу та об’ємів продажу. Було прослухано більше десятка галузевих лекцій, прийнято участь в прикладних вузькопрофільних семінарах та майстер-класах.

Під час заходу наші спеціалісти поділились з колегами досвідом впровадження найбільшого у Європі проекту в сфері відновлювальної енергетики за 2018 рік – Приморської ВЕС.

Регулярна участь у подібних зустрічах засвідчує високу компетентність СВ АЛЬТЕРА кваліфіковано представляти повний спектр сервісів COPA-DATA по забезпеченню продажів та підтримки SCADA zenon для наших клієнтів.

COPA-DATA Business Academy 2019
COPA-DATA Business Academy 2019
COPA-DATA Business Academy 2019

COPA-DATA Business Academy 2019