Конвертація проектів SICAM 230 в zenon EE

22/09/2017

Починаючи з 2018 року компанія SIEMENS припиняє продаж та підтримку SCADA системи для автоматизації підстанцій – SICAM 230. У зв’язку з цим теперішні користувачі даного програмного забезпечення можуть зіткнутися з суттєвими труднощами, оскільки подальше оновлення і розвиток системи більше буде не можливим. Проекти, впроваджені на базі SICAM 230 одномоментно стануть безперспективними.

Оскільки SICAM 230 – це програмне забезпечення, ядром якого є SCADA zenon, компанія COPA-DATA пропонує усім бажаючим здійснити безболісний перехід на їх систему. З цією метою інженерами компанії було розроблено спеціальну програму-конвертор, за допомогою якої проекти SICAM 230 можна перевести на платформу zenon Energy Edition. Середовища розробки проектів в обох системах ідентичні, тому проектанти не відчують жодних складнощів після переходу на zenon.

Користувачі zenon EE отримають конкурентну перевагу не тілки через те, що даний продукт щорічно отримуватиме оновлення функціональності та кібербезпекових показників, а й матимуть доступ до таких модулів системи, як:

  • Process Recorder для запису та подальшого відтворення ретроспективи протікання процесів;
  • Command Sequencer для автоматизації виконання послідовності команд перемикання;
  • GIS для прив’язки геоінформації до елементів екрану процесу;
  • та інших.

Докладіше про перехід на SCADA zenon EE

Докладіше про SCADA zenon EE

При зацікавленості в отриманні ковертера SICAM230_to_zenon звертайтесь в центральний офіс компанії.