Зареєструйтесь на вебінар «Моніторинг розподілених енергоресурсів зі SCADA zenon» 20 лютого

02/02/2024

Запрошуємо взяти участь у безкоштовному вебінарі «Ефективна робота та моніторинг розподілених енергоресурсів зі SCADA zenon» 20 лютого о 17:00. Кількість місць обмежена, тому реєструйтеся вже зараз!

На вебінарі будуть детально розглянуті приклади використання SCADA zenon у сферах побудови великомасштабних сонячних електростанцій (СЕС) і акумуляторних накопичувачів енергії (BESS). Також ви дізнаєтеся, як zenon допомагає ефективно контролювати силові підстанції, керувати мережевими підключеннями та підтримувати безпечний і надійний зв’язок з енергосистемою.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ НА ВЕБІНАР

Масштабна реформа, як була започаткована в енергетиці, ставить перед галуззю значні виклики, але також відкриває чудові можливості для тих, хто бачить перспективи від цифрової трансформації. У зв’язку з цим, на початковому етапі надважливим завданням є обрання вірного інструменту для досягнення поставленої мети – обирайте SCADA zenon!  

«Ефективна робота та моніторинг розподілених енергоресурсів зі SCADA zenon»

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Дата проведення: 20 лютого 2024 року, 17:00 – 18:00
Мова: англійська

Головні теми вебінару:

  • Вимоги до трансформації електромереж. Як досягти технічних та комерційних переваг? Ознайомлення з практичним досвідом, отриманим під час впровадження інноваційних проектів.
  • Як підготувати основу для майбутньої модернізації. Важливо зрозуміти технології та принципи, що використовуються у великомасштабних проектах. Ця робота вимагає інтеграції різних підсистем і, у тому числі, застарілої інфраструктури.
  • Практична сесія: ефективна експлуатація та технічне обслуговування енергосистем. Як на практиці виглядає сучасне енергетичне ПЗ? Які функції необхідні для повного контролю за ситуацією та оптимізації виробництва енергії? Приклади використання zenon в цій галузі.
  • Сесія запитань-відповідей

 

Доповідачі:

Stefan Hufnagl (експерт в енергетиці, COPA-DATA)
Gustavo Gutierrez (технічний консультант, COPA-DATA US)
Lewis Williams (експерт в енергетиці, COPA-DATA)

Ознайомча брошура: zenon Renewable Energy. Рішення для відновлювальної енергетики
Інші брошури zenon

Учасники вебінару мають можливість отримати інсталяційний дистрибутив zenon Energy Edition.

Якщо ви шукаєте програмні системи для автоматизації енергетики в контексті відновлюваної енергії та класичних електропідстанцій, ви неодмінно отримає чудові приклади і практичні ідеї. Даний вебінар буде корисним для кінцевих користувачів, системних інтеграторів та архітекторів рішень.

СВ АЛЬТЕРА є ексклюзивним дистрибутором компанії COPA-DATA в Україні. Якщо Ви зацікавились програмною платформою SCADA zenon, звертайтесь до центрального офісу компанії для отримання посилання на завантаження дистрибутиву системи.