Про компанію COPA-DATA

COPA-DATA є лідером інновацій для програмного забезпечення HMI/SCADA. Її лідерство ґрунтується на ноу-хау та досвіді, а також на більш ніж 200 000 встановлених систем у всьому світі в таких галузях, як автомобільна промисловість, машинобудування, технологічні процеси в енергетиці та систем управління будівлями.

Штаб-квартира компанії знаходиться в Зальцбурзі, Австрія. Починаючи із середини 1980-х, компанія COPA-DATA розробляла технології для програмного забезпечення HMI/SCADA. З появою zenon компанія виводить на ринок першу графічну систему візуалізації, яка повністю підтримується ОС Windows. Програмне забезпечення zenon можна встановитина на усі актуальні ОС сімейства Windows, вклчаючи версії Server та x64.

В компанії COPA-DATA зараз працюють понад 160 співробітників. У списку клієнтів COPA-DATA такі промислові гіганти як BMW, Audi, VA TECH, Pepsi-Cola, Festo та багато інших.

Мережа продажів COPA-DATA в даний час включає філії в Німеччині, Італії, Франції, Великобританії, США, Близькому Сході, а також дистриб'юторську мережу по всьому світу.

Перейти на офіційний сайт COPA-DATA

copa data 1
copa data 2
copa data 3